Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Konference ATC 2022 - Cesta k sobě

PUBLIKOVÁNO 10. 9. 2022
S radostí si Vás dovolujeme pozvat již na 5. ročník konference ATC "Rozvoj myšlení v odlišných podmínkách", tentokrát s podtitulem "... od hodnocení k nehodnocení aneb cesta k sobě", která proběhne 11. listopadu 2022 od 8:30 v konferenčním sále Náprstkova muzea v Praze 1.
Letošní pátý ročník konference se dotkne, jak podtitul konference naznačuje, vlivu a přínosu nehodnocení, a to nejen ve vzdělávacím procesu. Velice nás těší, že jako přednášející přijali pozvání naši partneři a blízcí kolegové, kteří pracují s metodou Feuersteinova instrumentálního obohacování a dynamického hodnocení ve školách, školkách, dětských domovech, domovech pro seniory a dalších zařízeních. Slovem nás tradičně provedou Eva Váňová a Ondřej Věnek Vysopal.
Přihlásit se na konferenci můžete na našich webových stránkách (v sekci Naše kurzy - Konference), případně si také můžete přečíst pozvánku na konferenci. Program konference naleznete zde.

Další aktuality

Dovolujeme si vás pozvat na seminář "Metoda prof. Feuersteina pro seniory". Seminář je zdarma, proběhne 11. října 2022 a nabídne inspiraci pro všechny, kteří chtějí přinést do života seniorů nový nástroj pro společnou práci a rozvoj.
Úspěšně jsme realizovali kurzy FIE pro pedagogy a speciální pedagogy ze slovenské vězeňské služby.
PUBLIKOVÁNO 16. 7. 2022
I v létě 2022 nabídlo ATC společně s Poradnou pro integraci (PPI) za laskavé podpory společnosti ČEPS skupině dětí možnost zúčastnit se příměstského tábora s metodou FIE.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation