Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Metoda prof. Feursteina pro seniory (seminář): 11. 10. 2022

PUBLIKOVÁNO 9. 9. 2022
Dovolujeme si vás pozvat na seminář "Metoda prof. Feuersteina pro seniory", ve kterém vám představíme metodu FIE a nabídneme inspiraci pro všechny, kteří chtějí přinést do života seniorů nový nástroj pro společnou práci a rozvoj. Seminář proběhne 11. října 2022 od 14:30 do 16:30 v prostorách z. ú. Letokruh, Michelská 21/61, Praha 4 (aut. zast. Jemnická nebo Vyskočilova).
Bude vás čekat příjemně prožité odpoledne s lidmi, kteří aktivně pracují s metodou FIE. A to jak s lektorkami, které praktikují Feuersteinovu metodu v seniorském prostředí, tak se samotnými seniory, kteří tyto hodiny navštěvují. Od nich se můžete přímo dozvědět, jak metodu vnímají i jak je lekce ovlivnily.
Dozvíte se rovněž o možnostech, jak lze FIE použít. Lektorky budou rády sdílet poznatky a předávat zkušenosti jejich práce se seniory.
Seminář je zdarma, kapacita míst je omezena a je nutná rezervace na emailové adrese: jitka.peskova@atc-feuerstein.cz
Na viděnou s vámi se těší,
Jitka Pešková
tel. 608 973 778
Seminář nabízí Autorizované tréninkové centrum metod prof. Feuersteina v rámci Setkání centra kolegiální podpory seniorských klubů, konané za podpory Magistrátu hl. m. Prahy.

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 23. 12. 2022
Přejeme vám pokojné a radostné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně úspěšně rozpoznaných emocí.
PUBLIKOVÁNO 1. 12. 2022
S potěšením Vás informujeme, že 11. listopadu 2022 proběhl již pátý ročník konference ATC, tentokrát s podtitulem "... od hodnocení k nehodnocení aneb cesta k sobě".
Úspěšně jsme realizovali kurzy FIE pro pedagogy a speciální pedagogy ze slovenské vězeňské služby.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation